Hikayemiz

İple ilk gerçek yüz gerdirme

Biz kimiz?

Askı iplikler ile gerçek bir yüz gerdirme sağlayan ilk çözümün üretimi ve pazarlanması konusunda uzmanız. Infinite-Thread® adlı kalıcı askı ipimiz tamamen Fransa’da yapılmıştır.
Müşterilerimiz, estetik cerrahlar, dermatologlar ve ayrıca estetik doktorlar gibi Sağlık ve Estetik alanındaki uygulayıcılardır. Bu uzmanlar aracılığıyla, dünyanın her yerindeki, cerrahi alternatifi kabul etmek için çok genç ve aynı zamanda dolgu maddesi enjeksiyonlarının nesnel sınırının da farkında olan hastalara hizmet veriyoruz.

Amacımız

 Thread & Lift’i kurma isteği bir gözlemden doğdu. Askı ipinin fevkalade potansiyeline rağmen, 15 yıllık bir sürenin ardından tanınmaz oldular ve hafife alındılar.

Bu prosedür hakkında ileri geri her şey söylendi. Askı  ipliklerinin hakkında oluşan bu yaygara bir gerçeğin sonucudur: Çok sayıda hasta hayal kırıklığına uğradı. Sonuç, beklentilere karşılık vermedi veya söylendiği kadar uzun süreli olmadı.

Nedenini açıklamamız şartıyla, bugün çok açık olan bir şeyi söylemekten korkmamalıyız:Ne kadar iyi olursa olsun,ki bu uygulama tekniği için de geçerli, uygulayıcı çok iyi bir şekilde eğitilmemişse, tek başına bir iplik hiçbir işe yaramaz ve sonuç vermez.

Bugün, Thread & Lift, müşterilerine ve hastalarına en iyi kalıcı askı ipliği, en ileri teknik ve mevcut en kapsamlı eğitimi sağlama konusunda kararlıdır.

Temel Değerlerimiz

Laboratuvarımız zamanın ürünüdür. Yaşlanmaya karşı hergün yeni gelişmelerin yaşandığı ama aynı zamanda da Estetik alanına olan güvensizliğin de büyük ölçüde arttığı istisnai bir dönem.

Thread & Lift’i bu bilinçle kurduk ve gerçek bir fark yaratabileceğimize ikna olduk. Laboratuvarımızın günlük hayatına yönveren “T.H.R.E.A.D ” adı adı altında 6 temel değere dayanan bir ilke edindik:

T

TRANSPARENCY | ŞEFFAFLIK

Hiçbir tıbbi müdahale mükemmel değildir. Sınırlarını gizlemek ve böylece bütün bir alanı itibarsızlaştırmak aptalca. Detaylı açıklama yapmaksızın niteliklerini belirtmek de güven sağlamaz.


Bu nedenle şeffaflık iletişimimizin kalbidir. Bilimsel olarak elde ettiğimiz ilerlemeleri belirttiğimiz gibi, ilerlemenin mümkün olmadığı durumları da daima belirtiriz. Bu web sitesi gibi en eksiksiz ve ayrıntılı bilgi kaynaklarını sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca, sorularınızın yanıtlarını iletişim formumuz aracılığıyla size sunmayı taahhüt ediyoruz.

H

HUMANISM | HÜMANİZM

Laboratuvarımız, estetik branşta uzmanlaşmış olsa bile her şeyden önce Sağlık alanına aittir. Bu kavramların farklı ve hatta muhalif olarak değerlendirilmeleri sona ermelidir ve bu yönde çalışmak laboratuvarlara bağlıdır.

Bu nedenle,hastaların beklentilerini karşılamayacağını bildiğimiz sadece bir askı ipliği değil de bütün bir çözüm geliştirmeyi. Çözümümüzün her bir bileşeni ve kararlarımızın her biri, hastaya hakettiği iyiliği sağlamak için tasarlanmıştır.

R

RIGOUR | TİTİZLİK

Estetik alanında faliyet gösteren bir laboratuvarın işlevi, günlük olarak azami titizlik olmadan düşünülemez. Bu felsefe, Thread & Lift’in ISO 13485 sertifikasını almasını sağladı.

Bu titiz yaklaşım, Thread & Lift faliyetlerinin pek çok alanında bulunabilir, iplik üretimindeki sistematik kontrollerden müşterilerimize sunduğumuz eğitim seviyesine kadar. Ek olarak, iple gerdirme konusunda bilimsel bilgileri geliştirmek için her yıl yeni çalışmalar başlatıyoruz.

E

EXCELLENCE | MÜKEMMELLİK

Mükemmellik, doğrudan müşterilerimizin ve sağlık profesyonellerinin basit beklentilerini karşılamakta bizim için her şeyden önce gelir. Sıradan bir tedarikçi fonksiyonundan ziyade,onların yanında gerçek bir ortak gibi hazır bulunmak için hergün çalışıyoruz.

Bu mükemmellik aynı zamanda,sürekli olarak hastalara daha iyi hizmet etme yollarını aramayı da içerir. Hizmetimizi geliştirmeyi asla bırakmamak için, sizinle sürekli iletişim kurmaya kararlıyız.

A

AMBITION | HIRS

Amacımız, sarkan yüz dokularına karşı cerrahisiz mücadelede lider olmaktır.

Böyle bir hırs,çok sayıda insanın, günümüzde hala bilinmeyen yeni bir yeni bir yüz gerdirme yönteminin muazzam niteliklerini keşfetmelerini sağlayacaktır. Bu aynı zamanda bu hastaların, ameliyatın kabul edilebilir bir alternatif olmadığı bir yaşta etkili ve gerekçeli bir alternatiften faydalanmalarını sağlayacaktır.

D

DEONTOLOGY | AHLAK

“İlk işim, sağlığı tüm unsurları ile iyileştirmek, korumak veya kolaylaştırmak olacak… Asla güvenlerini suistimal etmeyeceğim ve şartların oluşturduğu gücü kullanarak vicdanları zorlamayacağım. “ Hipokrat Yemini

Etik, doktorlar tarafından edilen ve tüm hayatı önemseyen Hipokrat yemininin merkezinde yer almaktadır. Aynı prensipleri uygulamamız doğaldır, çünkü onlar gibi biz de hastalara hizmet ediyoruz.